Jak wykorzystać filiżanki z nadrukiem reklamowym?

Posted on

filiżanki z nadrukiem

filiżanki z nadrukiem

Gadżety reklamowe na stałe zagościły w obrazie współczesnego marketingu. W zasadzie nie może się bez nich obyć żadna kampania promocyjna, bez względu na jej zasięg i zakres tematyczny. Gadżety stosowane są zarówno w reklamie producentów określonych produktów, usługodawców, firm ubezpieczeniowych, sklepów, jak i polityków. W zależności od konkretnej branży a także w zależności od rodzaju docelowych adresatów reklamy, stosuje się inne rodzaje gadżetów reklamowych. Od wyboru gadżetów może zależeć skuteczność całego przedsięwzięcia marketingowego.

Na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiednich gadżetów reklamowych?

Producenci gadżetów reklamowych oferują dziś wyjątkowo szeroki katalog różnorodnych przedmiotów mogących wziąć udział w kampanii reklamowej. Największym zainteresowaniem cieszą się wciąż kalendarze, ulotki reklamowe, porcelanowe kubki i filiżanki z nadrukiem, smycze, breloczki, długopisy i balony.

Ich wybór powinien być w szczególności dostosowany do rodzaju działań reklamowych. W przypadku, gdy promocja konkretnej firmy odbywa się w miejscu publicznym (festyny, imprezy masowe, galerie handlowe), najbardziej sprawdzają się gadżety tanie, ale za to w dużej ilości. Odpowiednie będą w tym przypadku ulotki i balony reklamowe, które można rozdawać bardzo dużej liczbie osób.

Gdy jednak działania reklamowe odbywają się w siedzibie firmy, na targach handlowych, lub specjalnie przygotowanych happeningach, bardziej skuteczne będą ładne breloki reklamowe, eleganckie Filiżanki z nadrukiem logo i wysokiej jakości długopisy.

Jeszcze inny rodzaj gadżetów przewiduje się do zastosowania w przypadku promowania firmy wśród strategicznych partnerów biznesowych, względem których zaleca się stosowanie ekskluzywnych gadżetów, takich jak drogie alkohole w personalizowanych opakowaniach, galanteria skórzana oraz ekskluzywna ceramika reklamowa.

Filiżanki z nadrukiem jako gadżet uniwersalny

Wśród różnorodnych gadżetów reklamowych, prym wiodą te przedmioty, które można wykorzystać w wielu kampaniach reklamowych. Należy do nich bez wątpienia ceramika reklamowa. W tym przypadku możliwe jest wykorzystanie zwykłych kubków z nadrukami, eleganckich filiżanek w pojedynczych opakowaniach, a także ekskluzywnych serwisów do kawy przewidzianych dla najważniejszych kontrahentów.

Tags: , , ,